یکشنبه, 17 تیر 1397 ساعت 12:29

محجوب

1396-12-15 10:33
 محجوب در گفت‌وگو با میزان: طلای لذت‌بخشی به دست آوردم/ دفعه بعد از خجالت جودوکار ژاپنی در می‌آیم!

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، کوراش و جوجیتسو، جواد محجوب در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، پس از کسب مدال طلا رقابت‌های وورد گیمز جمهوری چک اظهار داشت: این رقابت‌ها در سنگین وزن سطح فنی خوبی داشت و مدعیان زیادی برای کسب مدال روی تاتامی رفتند. برای رسیدن به فینال جودوکا‌های اوکراین و فرانسه را شکست دادم و در مرحله نیمه نهایی حریف مطرح و پرافتخار کشور میزبان را از پیش رو برداشتم.

وی در خصوص دیدار فینال تصریح کرد: در فینال با نماینده بلاروس دیدار کردم که حریف سرسخت و بد قلقی بود، اما خداراشکر توانستم این بازیکن را هم شکست دهم و به مدال طلا برسم.

ملی پوش جودو ادامه داد: از زمانی که به سنگین وزن آمدم، در میادین بین المللی یک برنز و یک نقره داشتم و باید با یک طلا این پکیج را کامل می‌کردم. خیلی از نطر روحی به این مدال احتیاج داشتم و در مجموع قهرمانی لذت بخشی بود.

محجوب در خصوص گرند اسلم آلمان خاطرنشان کرد: متاسفانه در همان دور نخست با نایب قهرمان المپیک بازی کردم و با اینکه از نطر فنی چیزی کم نداشتم، شکست خوردم. مطمئن باشید در مسابقات بعدی که با این جودوکار ژاپنی رو به رو شوم از خجالتش در می‌آیم.

 

خواندن 134 دفعه

آخرین اخبار

  • محجوب
    محجوب در گفت‌وگو با میزان: طلای لذت‌بخشی به دست آوردم/ دفعه بعد از خجالت جودوکار ژاپنی در می‌آیم! 1396-12-15 10:33…
  • سخن رئیس فدراسیون جودو
    رییس فدراسیون جودو گفت: جودوی ایران توانمندی و پتانسیل بالایی دارد و انشالله با کمک خانواده جودو و کارشناسان سعی…